آخرین بروز رسانی: 2ام خرداد, 1397

Xiaomi Mi 7 تایید کرد که خواننده اثر انگشت در صفحه نمایش دارد

Xiaomi Mi 7 تایید کرد که خواننده اثر انگشت در صفحه نمایش دارد

سنسورهای اثر انگشت در صفحه نمایش به وضوح در یکی از روندهای گوشیهای همراه در سال 2018 قرار خواهند گرفت. تولید کننده های عمده در صحنه های تلفن همراه باید آن را اتخاذ کنند، اما در این لحظه، ما کاملا مطمئن هستیم که مسئله زمان بیشتر از هر چیز دیگری است. چیزهایی که با سازندگان چینی که به طور معمول چرخه توسعه کوتاه تر و مقررات و صدور گواهینامه کمتری دارند بسیار پویا است، بنابراین تقریبا هیچ تعجب برانگیز نیست که Xiaomi در حال حاضر پیشرو در این زمینه خواهد بود.

شرکت شیائومی  مفتخر به پیشگام شدن در این تکنولوژی است و به خاطر همین رونمایی از پرچمدار خود Mi 7 را به تأخیر انداخته است. شواهد این موضوع به تازگی در شاخه کد منبع MIUI یافت شده است. امروز، مدیر عامل شرکت Xiaomi، لی جون، این ویژگی را در یک نظر در سایت Weibo تایید کرد.

شیائومی Mi 7

تبادل نظر در بخش نظرات یک پست اتفاق افتاد که حاوی عکس های جداسازی رسمی Xiaomi Mi Mix 2s بود. چینی ما کمی زنگ زده است، اما از آنچه که ما می توانیم جمع آوری کنیم، یکی از کاربران به شوخی ذکر کرده است که آیا این ویژگی در Mi 7 ظاهر می شود، که پس از آن لی جون در پاسخ تایید کرد.

با توجه به این گفتگوها میتوان به این  نقطه رسید که احتمال دارد  Mi 7 از اسکنر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش استفاده کند.از دیگر شایعات میتوان فهمید این گوشی دارای ین صفحه نمایش 5.65 اینچی و چیپست اسنپدراگون 845 همراه با رم 8 گیگابایتی استفاده خواهد کرد که با قیمت پایه 475 دلار عرضه خواهد شد

دسته‌بندی: اخبار فن آوری