شیائومی از نسخه قدرتمندتر می میکس 3 رونمایی کرد

شرکت شیائومی همیشه برای آن که از رقبا شناخته شده خود عقب نماند سعی می کند به رونمایی از بهترین اسمارتفون ها و جدیدترین فناوری های بپردازد. حال نوبت به نسخه قدرتمند می میکس 3 رسید.

شرکت شیائومی طی رویدادی که در چین برگزار شد، از نسخه 5جی پرچمدار اخیر خود یعنی می میکس 3 رونمایی به عمل آورد. گوشی هوشمندی که در مقایسه با نسل پیشین یک مدل برجسته و ارتقایافته محسوب می شود.

می میکس 3 با پردازنده اسنپدراگون 855

در حالی که انتظار نمی رفت شیائومی نسخه 5 جی از گوشی هوشمند می میکس 3 را به نمایش بگذارد اما طی کنفرانسی در چین مدل 5جی می میکس 3 را به نمایش درآورد. این اسمارتفون تفاوت طراحی با نسخه فعلی نداشته و تنها پردازنده هشت هسته ای اسنپدراگون 855 با مودم اسنپدراگون X50 در آن بهره گرفته شد.

با این حساب باید مدل معرفی شده را یک مدل نسبتا ارتقایافته نسبت به نسخه فعلی دانست. در حال حاضر می میکس 3 با پردازنده اسنپدراگون 845 به فروش می رسد و این نسبت به مدل تازه رونمایی شده یک نسخه کمتر قدرتمندی محسوب می شود.

شایان ذکر است نسخه جدید اوایل سال 2019 راهی بازار اروپا می شود. این گوشی هوشمند در سال 2019 با همکاری چایناموبایل به بازار چین راه پیدا خواهد کرد. شایان ذکر است شیائومی از سال 2016 کار روی فناوری 5جی را آغاز کرد.

منبع

تحریریه بارسل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *