آخرین بروز رسانی: 2ام خرداد, 1397

Xiaomi در نظر دارد تا سال 2018 بیش از 100 میلیون گوشی را صادر کند

Xiaomi در نظر دارد تا سال 2018 بیش از 100 میلیون گوشی را صادر کند

در اوایل سال جاری یک گزارش IDC اعلام کرد که بازار گوشی های هوشمند چین در حدود 5 درصد کاهش یافته است و شرکت های BBK وابسته به Oppo و Vivo در مقایسه با سالهای گذشته کاهش صادرات دو رقمی داشته اند. طبق اطلاعات جدید، که از منابع تایوانی است، تولید کنندگان چینی در حال ایجاد یک برنامه توسعه بسیار قوی برای سال 2018 هستند.

Oppo، Xiaomi، Vivo و Huawei در نظر دارند تا در بازار جهانی  رشد کنند. Xiaomi به تنهایی در حال برنامه ریزی پرش عظیم در محموله ها است و قصد دارد تا ماه دسامبر بیش از 100 میلیون واحد صادر کند.

شرکت شیاومی

گزارش های رسمی اظهار داشت که تولید کنندگان Mi و Redmi در چهار ماه اول سال 2018  بیش از 10 میلیون واحد در هر ماه صادر می کنند. ریاضی ساده نشان می دهد که اگر روند ادامه یابد، دستگاه های فروخته شده از ژانویه تا دسامبر ممکن است به 120 تا 150 میلیون گوشی برسد. برای مقایسه، سال گذشته شیائومی در حدود 90 میلیون تلفن هوشمند را صادر کرد.

Huawei حدود 150 میلیون تلفن هوشمند که 90 میلیون آنها را در چین فروخته است . برنامه های سال 2018 برای تعداد 200 میلیون واحد است. Oppo و Vivo بر روی بخش مقرون به صرفه تمرکز خواهد کرد و سعی خواهد کرد دستگاههایی با ویژگی های مرسوم مانند دوربین های دوگانه، صفحه نمایش های بلند و AI در بازارهای در حال توسعه معرفی کند.

دسته‌بندی: اخبار فن آوری