آخرین بروز رسانی: 27ام دی, 1397

تلفن های هوشمند جدید اوپو و ویوو با مشخصات منحصربفرد

دو شرکت ویوو و اوپو مدت زمان کوتاهی از آغاز […]

دو شرکت ویوو و اوپو مدت زمان کوتاهی از آغاز فعالیت آنها می گذرد که به عنوان زیرمجموعه هولدینگ BBK چین به  فعالیت می پردازند. همان هولدینگی که وان پلاس نیز زیرمجموعه آن قرار می گیرد.

تابستان 2018 برای طرفداران تلفن هوشمند دوره هیجان انگیزی محسوب می شد. زیرا شاهد رونمایی از اسمارتفون هایی بودیم که با دوربین پاپ آپ همراه بودند و توانستند موردتوجه قرار گیرند. یکی از آنها گوشی هوشمند اوپو Find X بود که توانست مورد توجه قرار گیرد. در سوی دیگر ویوو نیز با معرفی تلفن هوشمند منحصربفرد NEX سعی کرد مدلی  برجسته برای معرفی ارائه دهد.

به تازگی گزارشی منتشر شده که نشان می دهد هر دو شرکت روی تلفن های هوشمند جدیدی مشغول به کار هستند که از دوربین پاپ آپ بهره می برند. یکی از آنها اوپو R19 بوده و دیگری ویوو X25 نام دارد. هر دو گوشی هوشمند نه تنها با دوربین پاپ آپ همراه هستند، بلکه صفحه نمایش کاملا بدون حاشیه دارند. اوپو در نظر دارد برای حذف حاشیه نمایشگر دوربین را به حالت پاپ آپ درآورد اما ویوو برنامه دیگری در سر دارد.

در دیگر جزئیات باید بیان کرد ویوو X25 و اوپو R19 به صفحه نمایش اولد مجهز می شوند که سنسور اثرانگشتی در قسمت زیرینش تعبیه می شود.

منبع

دسته‌بندی: اخبار فن آوریبرچسب‌ها: , , ,