آخرین بروز رسانی: 8ام بهمن, 1397

اطراف دوربین به بخشی از رابط کاربری تلفن هوشمند اوپو تبدیل می شود

شرکت اوپو بخشی از هولدینگ چینی BBK در کنار ویوو […]

شرکت اوپو بخشی از هولدینگ چینی BBK در کنار ویوو و وان پلاس قرار می گیرد که تا به حال توانسته محصولات مختلفی در بحث تلفن هوشمند معرفی و عرضه دارد. در سال های گذشته تلفن های هوشمند تحول چشمگیری پیدا کردند و از این رو کمپانی ها نیز تلاش داشته هر سال نوآوری برجسته‌ای داشته باشند.

یکی از اولین شرکت تولیدکننده گوشی هوشمند حفره دار سامسونگ بوده که اسمارتفونی به نام گلکسی A8s را راه اندازی کرده است. حفره نمایشگر علاوه بر آن که نقش موثری در کاهش حاشیه صفحه نمایش دارد، بلکه قرار است نقش های دیگری برای آن در نظر گرفته شود.

روزنه دوربین تلفن های هوشمند اوپو متفاوت است

انتظار داریم گلکسی اس 10 نیز از این فناوری بهره ببرد. براساس آخرین گزارش ها اوپو پتنتی به ثبت رسانده که قابلیت جدیدی برای روزنه دوربین سلفی تعریف می کند. به نوعی اوپو می خواهد انیمیشن هایی را برای آن در نظر گرفته و به نوعی جز رابط کاربری صفحه نمایش خواهد بود. اوپو در MWC 2019 اولین گوشی هوشمند با دوربین سلفی حفره دار را معرفی می کند. احتمالا این تلفن هوشمند F19  و F19 پرو خواهد بود.

جزئیات کافی در دست نیست و نمی توان به شایعات بی اساس نیز اشاره کرد. از این رو باید منتظر ماند تا مشخص شود شرکت چینی چه برنامه ای دارد.

منبع

دسته‌بندی: اخبار فن آوریبرچسب‌ها: , , ,