حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

اطلاعات جدید از نسخه مک لارن ادیشن وان پلاس ۶تی

شرکت وان پلاس یکی از برندهای مطرح تولیدکننده اسمارتفون شناخته می شود که با وجود آغاز فعالیت آن از سال های گذشته، تاکنون توانسته مدل های مختلف و برجسته ای را به لیست محصولاتش بیافزاید.

وان پلاس هر سال یک نسخه ویژه از مدل تی پرچمدار هر سال خود در نظر می گیرد و سال گذشته نیز با یکی از کمپانی های بزرگ همکاری داشت. برای سال ۲۰۱۸ تصمیم گرفته تا مک لارن به عنوان شریک تجاری خود انتخاب کند.مک لارن اگرچه در زمینه اتومبیل فعالیت دارد و ارتباطی با گوشی هوشمند ندارد، اما پیشتر مدیران دو کمپانی از همکاری با یکدیگر اظهار خشنودی داشته و چنین برنامه ای را شگفت انگیز دانستند. وان پلاس در اوایل ماه دسامبر طی برگزاری رویدادی اختصاصی، نسخه مک لارن ادیشن وان پلاس ۶تی را معرفی می کند.

وان پلاس ۶تی مک لارن ادیشن زیبا و قدرتمند

وان پلاس 6تی

براساس آخرین گزارش ها، این نسخه در کنار مشخصات بزرگ قبل، با حافظه رم ۱۰ گیگابایتی و حافظه داخلی ۲۵۶ همراهی می کند. این روزها شرکت های متعددی حافظه رم ۱۰ گیگابایتی را برای اسمارتفون خود به کار گرفتند و چنین ظرفیتی بین گوشی های هوشمند معمول نیست.این طور که پیداست از سال آینده مدل های بیشتری به لیست گوشی های هوشمند با حافظه رم ۱۰ گیگابایتی افزوده می شوند.

انتظار می رود این گوشی هوشمند با معرفی در ۱۱ دسامبر طی روزهای آینده نیز عرضه شود و قیمتی بیش از نسخه استاندارد دارد.

منبع

تحریریه بارسل
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *