آخرین بروز رسانی: 11ام آذر, 1397

اطلاعات جدید از نسخه مک لارن ادیشن وان پلاس 6تی

شرکت وان پلاس یکی از برندهای مطرح تولیدکننده اسمارتفون شناخته […]

شرکت وان پلاس یکی از برندهای مطرح تولیدکننده اسمارتفون شناخته می شود که با وجود آغاز فعالیت آن از سال های گذشته، تاکنون توانسته مدل های مختلف و برجسته ای را به لیست محصولاتش بیافزاید.

وان پلاس هر سال یک نسخه ویژه از مدل تی پرچمدار هر سال خود در نظر می گیرد و سال گذشته نیز با یکی از کمپانی های بزرگ همکاری داشت. برای سال 2018 تصمیم گرفته تا مک لارن به عنوان شریک تجاری خود انتخاب کند.مک لارن اگرچه در زمینه اتومبیل فعالیت دارد و ارتباطی با گوشی هوشمند ندارد، اما پیشتر مدیران دو کمپانی از همکاری با یکدیگر اظهار خشنودی داشته و چنین برنامه ای را شگفت انگیز دانستند. وان پلاس در اوایل ماه دسامبر طی برگزاری رویدادی اختصاصی، نسخه مک لارن ادیشن وان پلاس 6تی را معرفی می کند.

وان پلاس 6تی مک لارن ادیشن زیبا و قدرتمند

وان پلاس 6تی

براساس آخرین گزارش ها، این نسخه در کنار مشخصات بزرگ قبل، با حافظه رم 10 گیگابایتی و حافظه داخلی 256 همراهی می کند. این روزها شرکت های متعددی حافظه رم 10 گیگابایتی را برای اسمارتفون خود به کار گرفتند و چنین ظرفیتی بین گوشی های هوشمند معمول نیست.این طور که پیداست از سال آینده مدل های بیشتری به لیست گوشی های هوشمند با حافظه رم 10 گیگابایتی افزوده می شوند.

انتظار می رود این گوشی هوشمند با معرفی در 11 دسامبر طی روزهای آینده نیز عرضه شود و قیمتی بیش از نسخه استاندارد دارد.

منبع