آخرین بروز رسانی: 22ام دی, 1397

وان پلاس 7 دارای فناوری شارژ بی سیم

شرکت وان پلاس یکی از برندهای بزرگ تولیدکننده تلفن هوشمند […]

شرکت وان پلاس یکی از برندهای بزرگ تولیدکننده تلفن هوشمند محسوب می شود که هر سال نسل جدیدی از دیوایس های خود را تنها در دو مدل پرچمدار معرفی و عرضه می کند.

در حالی که وان پلاس 6 معرفی نشده، شایعات پیرامون وان پلاس 7 پرچمدار 2019 شرکت چینی وان پلاس منتشر شد. این گوشی هوشمند برخلاف وان پلاس 6 به نمایشگر بی حاشیه تری مجهز است و با مشخصات سخت افزاری قدرتمند می تواند همانند پیشینیان دیوایس قابل توجهی باشد.

شرکت چینی در نظر داشته هر سال چند مدل گوشی هوشمند معرفی کند که در این بین وان پلاس 7 یکی از آنها بوده و می توان انتظارات بسیاری از این تلفن هوشمند وان پلاس داشت. تاکنون جزئیات متعددی منتشر نشده زیرا با عدم معرفی وان پلاس 6 بیشتر شایعات پیرامون این مدل منتشر می شود و با عدم تایید توسط وان پلاس جزئیات کاملا غیررسمی و پیش بینی شده می باشد.

به تازگی گزارش شد که شرکت اوپو جز کنسرسیوم شرکت های دارای استاندارد شارژ بی سیم شده است. این احتمال وجود دارد که شرکت وان پلاس برای نسل بعدی پرچمدار خود چنین ویژگی را در نظر گیرد.

اطلاعات دقیقی در دست نیست تا به آن پرداخت از این رو باید منتظر ماند وان پلاس با معرفی محصول جدید حقیقت را روشن ساخته و جزئیات کافی ارائه دهد.

منبع