آخرین بروز رسانی: 8ام آذر, 1397

وان پلاس 6تی مک لارن ادیشن در راه است

وان پلاس اگرچه از سال 2010 کار خود را آغاز […]

وان پلاس اگرچه از سال 2010 کار خود را آغاز کرده و مدت زمان طولانی از فعالیت آن نمی گذرد، اما تا به  حال با معرفی گوشی های هوشمند قدرتمند و منحصربفرد توانست نظر همگان را به خود جلب کند.

براساس گزارش ها شرکت وان پلاس با همکاری کمپانی بریتانیایی مک لارن بزودی از گوشی هوشمند وان پلاس 6تی مک لارن ادیشن رونمایی خواهد کرد. اسمارتفونی که همانند مدل های پیشین دارای طراحی و مشخصات بزرگی خواهد بود.وان پلاس هر سال یک نسخه ویژه از مدل تی پرچمدار هر سال خود در نظر می گیرد و سال گذشته نیز با یکی از کمپانی های بزرگ همکاری داشت. برای سال 2018 تصمیم گرفته تا مک لارن به عنوان شریک تجاری خود انتخاب کند.

وان پلاس 6تی با قدرت مک لارن

مک لارن اگرچه در زمینه اتومبیل فعالیت دارد و ارتباطی با گوشی هوشمند ندارد، اما پیشتر مدیران دو کمپانی از همکاری با یکدیگر اظهار خشنودی داشته و چنین برنامه ای را شگفت انگیز دانستند. وان پلاس در اوایل ماه دسامبر طی برگزاری رویدادی اختصاصی، نسخه مک لارن ادیشن وان پلاس 6تی را معرفی می کند.براساس آخرین گزارش ها، این نسخه در کنار مشخصات بزرگ قبل، با حافظه رم 10 گیگابایتی همراهی می کند. این روزها شرکت های متعددی حافظه رم 10 گیگابایتی را برای اسمارتفون خود به کار گرفتند و چنین ظرفیتی بین گوشی های هوشمند معمول نیست.

جزئیات دقیقی در کار نیست تا به آن پرداخت و باید منتظر ماند تا مشخص شود برند بریتانیایی چه برنامه ای برای وان پلاس در نظر گرفته است.

منبع