آخرین بروز رسانی: 2ام خرداد, 1397

OnePlus 6 به طور رسمی در زیر OnePlus 5T نمایش داده شد

OnePlus 6 به طور رسمی در زیر OnePlus 5T نمایش داده شد

شرکت oneplus برای تبلیغ گوشی های هوشمند بعدی خود در حال حاضر در حال چرخش کاملی است. امروز با نگاهی به سمت چپ OnePlus 6،  حسن نیتی را ارائه میدهد که اکنون برای شرکت به یک سنت تبدیل شده است – یعنی  تصویر  پرچمدار فعلی خود را بر روی مدلی که هنوز  رونمایی نشده است نشان میدهد.

شما میتوانید پشت OnePlus 5T را در تصویر ببینید، اما در زیر آن گوشی  آینده یعنی  Oneplus 6 دیده میشود. و ما می توانیم به سمت چپ آن نگاه کنیم. و  این تنها اطلاعاتی است که ما می توانیم از چنین تیزری جمع آوری کنیم د، اما اگر نگاهی دقیق به آن داشته باشید، به نظر می رسد که نوارهای آنتن به قاب فلزی محدود شده و بر روی پشت گوشی تسریع نکند.

oneplus 6

این موضوع تأیید این واقعیت است که OnePlus 6درای پشت شیشه ای است، که یکی از آخرین روندها در مورد پرچمدارها است. ما قبلا می دانستیم که با یک صفحه نمایش شیاردار می آید،بر طبق یک عکس که فقط چند روز پیش منتشر شده بود.

به اندازه کافی عجیب است، نوار لغزنده هشدار، یک از اصول اساسی از طرح های OnePlus، به نظر می رسد از دست رفته است، و یا حداقل در مقایسه با جایی که  در 5T قرار دارد تغییر مکان داده است، و اینکه شکاف سیم کارت در حال حاضر در آن محل است.

از این عکس، OnePlus 6 به نظر می رسد گسترده تر از سلف خود است، اما فرض بر این است که آنها دقیقا در بالای یکدیگر قرار گرفته اند. ما نمی توانیم در مورد آن مطمئن باشیم، زیرا احتمال دارد که شرکت بخواهد لبه های آنرا نشان دهد و نمی تواند این کار را به خوبی انجام دهد اگر تلفن به درستی دور دیگری قرار داده شود به طوری که 5T به طور کامل آن را پوشش داده است.

با توجه به  گذشته، ما انتظار داریم OnePlus  چندین هفته به تبلیغات برای پرچمدار خود ادامه دهد، تا قبل از رونمایی بزرگ.

دسته‌بندی: اخبار فن آوری