آخرین بروز رسانی: 2ام خرداد, 1397

OnePlus 6 به شما اجازه می دهد شکاف بالای صفحه نمایش خود را پنهان کنید

OnePlus 6 به شما اجازه می دهد شکاف بالای صفحه نمایش خود را پنهان کنید

 باید به این نکته توجه کرد که مانند دیگر گوشی های آندرویدی اخیرا، OnePlus 6 یک شکاف را در بالای صفحه نمایش خود قرار داده است. از آنجایی که  شرکت oppo که خواهر خوانده oneplus است اخیرا گوشی Oppo R15 خود را رو نمایی کرده است، در مورد طراحی OnePlus  کمی شک وجود دارد. اگر این کار به اندازه کافی ثابت نشده باشد، کارل پی پی، یکی از بنیانگذاران این شرکت، جزئیات بیشتری را نیز توضیح داد و اعلام کرد که اندازه این شکاف 19.62 در 7.69 میلی متری خواهد بود .

oneplus 6

این استدلال ظاهرا برای بسیاری از کاربرانی که از وجود چنین شکافی راضی نیستند، کافی نیست، این مورد در حال حاضر ابراز مخالفت و نگرانی آنها را به همراه دارد. بازخورد کاربران تا کنون توسط Pete Lau مورد توجه قرار گرفته است، که وعده داده است OnePlus 6 به شما اجازه خواهد داد که تصمیم بگیرید که آیا از صفحه نمایش اطراف این شکاف  روی صفحه نمایش استفاده کنید یا UI را کوچک کنید و نوار بالای صفحه را سیاه قرار دهید.

موضوع این است که این ویژگی برای OnePlus 6 در هنگام راه اندازی قابل دسترس نخواهد بود، بلکه به زودی بروز رسانی خواهد شد. این موضوع  به سختی یک پیشرفت شگفت انگیز است، با توجه به اینکه گوگل در حال حاضر خود را برای پیاده سازی پشتیبانی از نگرفتن این است که این ویژگی برای OnePlus 6 در هنگام راه اندازی قابل دسترس نخواهد بود، بلکه به تازگی بروز رسانی خواهد شد. این به سختی یک پیشرفت شگفت انگیز است، با توجه به اینکه گوگل در حال حاضر خود را برای پیاده سازی پشتیبانی از برش صفحه نمایش به طور مستقیم به آندروید P رجوع کرده است.

اضافه کردن یک تنظیم اختیاری( برش / نسبت ابعاد تغییر)  به عنوان یک بخش نسبتا منطقی از این موضوع به نظر میرسد. که به طور بالقوه OnePlus و دیگر تولیدکنندگان را از تلاش برای حل این مشکل کنار می کشد.

وان پلاس 6

OnePlus در حال حاضر در حال تبلیغ کردن این دستگاه است و حتی  برخی از مشخصات آن تایید شده است، از جمله یک چیپ ست Snapdragon 845، 8GB RAM و حتی حافظه 256GB. شایعات تخمین می زنند که قیمت وان پلاس 6 در خدود 50 دلار  بالاتر از  OnePlus 5T یا حدود قیمتی 525 دلاری برای واحد پایه 64 گیگابایتی آن پیشبینی کرده اند.

دسته‌بندی: اخبار فن آوری