آخرین بروز رسانی: 28ام آبان, 1397

اسمارتفون انعطاف پذیر هوآوی در راه است

اسمارتفون انعطاف پذیر هوآوی در راه است شرکت هوآوی را […]

اسمارتفون انعطاف پذیر هوآوی در راه است

شرکت هوآوی را می توان از برندهای بزرگ تولیدکننده گوشی هوشمند دانست که با نوآوری های هرساله خود توانسته پیشرفت چشمگیری داشته باشد. این کمپانی سال جاری از مدل های مختلفی اسمارتفون رونمایی کرده است.

در حالی که پیشتر سامسونگ از اسمارتفون انعطاف پذیر خود رونمایی کرد، زمزمه هایی از محصول منعطف هوآوی نیز به گوش می رسد. به گزارش وب سایت ETNews، هوآوی توسعه گوشی هوشمند 5G خود را به تاخیر انداخته است. این شرکت همچنین در حال حاضر روی گوشی هوشمند انعطاف پذیری برای رقابت با محصول سامسونگ مشغول کار است.

گوشی هوشمند انعطاف پذیر 8 اینچی

هوآوی

اسمارتفونی که ساختاری مشابه محصول سامسونگ خواهد داشت. براساس آخرین گزارش ها، هوآوی در تلاش است گوشی هوشمند انعطاف پذیر خود را در MWC 2019 رونمایی کند. رویدادی که هر سال فوریه برگزار می شود و در آن شاهد رونمایی جدیدترین اسمارتفون ها هستیم.

این اسمارتفون در حالت تبلت 8 اینچیست و از رابط کاربری بروزرسانی شده ای برخوردار است.  ریچارد یو مدیرعامل هوآوی پیشتر بیان کرد کمپانی روی عینک واقعیت افزوده و تلفن هوشمند انعطاف پذیر برای سال 2019 کار می کند.

پیش بینی می شود با معرفی محصولات موردبحث هوآوی در سال 2019، احتمالا جایگاه این شرکت در صنعت ارتقا پیدا خواهد کرد. اطلاعات کافی در دست نیست تا به آن پرداخت و تنها باید به انتظار ادامه داد.

شایعات پیرامون محصولات آینده هوآوی کم نیست و احتمالا این برند چینی برنامه های بزرگی در سر دارد. این روزها بحث گوشی های هوشمند انعطاف پذیر بسیار داغ است به شکلی که شرکت سامسونگ حتی اخیرا از نمونه اولیه تلفن هوشمند منعطف خود رونمایی به عمل آورده و شایعات خبر از محصول انعطاف پذیر دیگر شرکت ها می دهند.

منبع