آخرین بروز رسانی: 29ام آبان, 1397

انتشار اپ اسکن سه بعدی میت 20 توسط هوآوی

شرکت هوآوی اخیرا با معرفی خانواده گوشی های هوشمند میت […]

شرکت هوآوی اخیرا با معرفی خانواده گوشی های هوشمند میت 20 طرفداران را شاد نمود. اسمارتفون هایی که در چهار مدل معرفی شدند و هر یک به مشخصات و قابلیت های بزرگی مجهز هستند.

شرکت هوآوی پیشتر گوشی های هوشمند سری میت 20 را به عنوان پرچمداران جدید خود رونمایی کرد. اسمارتفون هایی که از طراحی بروزرسانی شده و مشخصات بزرگ در کنار سخت افزار قدرتمند بهره می بردند. این گوشی های هوشمند با فناوری چند سال قبل شرکت مایکروسافت همراست. فناوری که به عنوان اسکن سه بعدی محسوب شده و هوآوی آن را قابلیت ویژه ای در محصول خود می داند. اما در هنگام عرضه سری میت 20 شاهد دردسترس قرار گرفتن این قابلیت نبودیم.

با میت 20 اشیا را اسکن کنید

میت 20

میت 20

حال به تازگی چینی ها اپ مخصوص اسکن سه بعدی را دردسترس صاحبان گوشی های هوشمند سری میت 20 قرار داد. به کمک این اپ افراد می توانند از اشیا اسکن گرفته و آنها را درون صفحه نمایش تلفن هوشمند خود جای دهند. این فناوری اگرچه قابل توجه است اما نتوانست موفق باشد. میت 20 و میت 20 پرو از جمله گوشی های هوشمندی هستند که به تازگی هوآوی اپ موردنظر را برای آنها منتشر کرد تا کاربران تجربه جذابی داشته باشند.

انتظار می رود هوآوی بزودی قابلیت را دردسترس کاربران گوشی های هوشمند میت 20 ایکس و پورش دیزاین نیز قرار دهد. با چنین فناوری افراد می توانند هر شی را درون تصویر خود جای دهند. اگرچه این قابلیت پیشتر توسط مایکروسافت به کار گرفته شد و نتوانست موفقیت آمیز باشد، اما شرکت چینی هوآوی تصمیم گرفت باری دیگر آن را به عنوان یک فناوری کارآمد و جالب به کار گیرد.

حال باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا این فناوری در گوشی های هوشمند هوآوی موردتوجه قرار می گیرد یا خیر.

منبع