آخرین بروز رسانی: 27ام آبان, 1397

اچ تی سی به دنبال تغییر برند

اچ تی سی به دنبال تغییر برند شرکت اچ تی […]

اچ تی سی به دنبال تغییر برند

شرکت اچ تی سی یکی از برندهای مطرح تولیدکننده اسمارتفون تایوانی شناخته می شود که تاکنون محصولات قابل توجهی را معرفی و عرضه کرد. البته شوکافی این شرکت به سال های گذشته برمی گردد و چند سالی است که از رونق افتاد.

در حالی که از سال های گذشته نام پرچمداران این شرکت به سری U تغییر نام پیدا کرد اما به نظر می رسد باری دیگر تغییر در راه است.براساس گزارش ها تایوانی های می خواهند نام متفاوتی برای پرچمدار سال 2019 خود در نظر گیرند. در حالی که انتظار می رفت این گوشی هوشمند HTC U13 نام داشته باشد اما قرار نیست چنین دیوایسی را بزودی شاهد باشیم.

اچ تی سی برند متفاوتی می سازد

اچ تی سی

به گزارش وب سایت Phandroid، اچ تی سی در نظر دارد عنوانی متفاوت را به کار گیرد تا موجب تغییر نظر مشتریان شود. در سال های گذشته اچ تی سی این نام را برای گوشی های هوشمند خود در نظر گرفت تا استراتژی متفاوتی را پیش گیرد اما این روش نیز تاثیری نداشت. HTC در ابتدا عملکرد خوبی داشت اما به مرور از رونق افتاده است. حال به نظر رسیده تایوانی ها می خواهند برنامه دیگری را به کار گیرند و با تغییر برند محصولات جدیدی را معرفی کنند. شرکت های چینی همچون اوپو، شیائومی، ویوو، وان پلاس و چندی دیگر با رونق خود عرصه را برای شرکتی چون اچ تی سی تنگ کردند.

پیش بینی می شود با تغییر برند HTC برای گوشی هوشمند پرچمدار، شاهد تغییرات قابل توجهی در طراحی و مشخصات نسل بعدی اسمارتفون رده بالا کمپانی تایوانی باشیم، اگرچه اطلاعات دقیقی در دست نیست و نمی توان به شایعات پرداخت.

منبع

دسته‌بندی: اخبار فن آوریبرچسب‌ها: , ,