آخرین بروز رسانی: 2ام خرداد, 1397

این ممکن است OnePlus 6 باشد که بر روی صفحه نمایش یک بریدگی دارد

این ممکن است OnePlus 6 باشد که بر روی صفحه نمایش یک بریدگی دارد

Oneplus  5 (در ماه ژوئن سال گذشته معرفی شد) همراه با دوربین دوگانه در پشت، OnePlus 5T (در ماه نوامبر) با مشخصه صفحه نمایش 18: 9 رونمایی شد. بنابراین، مشخصه بارز OnePlus 6 چه خواهد بود؟ اگر  این عکس ها را باور کنیم، این گوشی  ترکیبی از Iphone X  ، Galaxy S9  خواهد بود.

عکس  جلوی گوشی  نمایش دهنده صفحه نمایش همراه با یک بریدگی بالای آن است ، محل مناسب برای نگه داشتن اسپیکر و دوربین سلفی. همچنین  نسخه آندروید (8.1) و OxygenOS نسخه (5.1) آنرا نشان میدهد، رابط کاربری که هم اکنون در  5T ​​در دسترس است.

عکس پنل پشتی گوشی یک داستان متفاوت است – یک دوربین دو طرفه عمودی با یک حسگر اثر انگشت مستطیلی زیر آن. هنگامی که OnePlus حسگر اثر انگشت را به پشت گوشی منتقل کرد، آن را از شمایل یک کلید فیزیکی  مستطیل شکل به یک سنسور دایره ای تغییر داد.

oneplus 6

6 گیگابایت حافظه رم و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی کاملا استاندارد هستند، از زمان عرضه  OnePlus 3 وجود داشته بنابراین هیچ شگفتی در این مورد وجود ندارد.

همانطور که در بالا ذکر شد،  از معرفی OnePlus 5، کمتر از یک سال میگذرد. رسما، OnePlus 6 در ماه ژوئن معرفی خواهد شد. بنابراین ما نباید بیش از حد روی شایعات حساب کنیم –  همه ما می دانیم، این ممکن است یک نمونه اولیه باشد که هرگز به مرحله تولید نرسد، در حالی که این یک دستگاه قانونی است.

منبع اصلی این تصاویر شبکه اجتماعی Weibo میباشد.

دسته‌بندی: اخبار فن آوری